1.C poprvé na škole v přírodě

25.04.2016 14:48

Týden od 11. do 15.dubna jsme s žáky strávili mimo stěny naší školní budovy a vyjeli jsme na školu v přírodě na Vysočinu. Ubytovaní jsme byli v hotelu Pavla ve Vlachovicích, kde se o nás skvěle starali. Dopoledne se žáci učili v učebně i venku a po poledním klidu trávili odpoledne i podvečer v indiánském duchu společnými hrami a soutěžemi. Učili se poznávat přírodu, při hrách rozvíjeli týmového ducha, odvahu a důvěru. Na závěr pobytu objevili poklad a celou školu v přírodě ukončila indiánská slavnost v oblecích, které si sami vyrobili. Během našeho pobytu žáci okusili společné soužití v novém prostředí, odpočinuli si od školních lavic a záro veň si mnozí poprvé vyzkoušeli zvládnout týden sami bez rodičů. A všem se to skvěle podařilo:)

Mgr. Iva Muchová

foto viz fotogalerie

Zpět