ORGANIZAČNÍ INFORMACE O VÝUCE OD 30. 11. 2020

Vážení rodiče,

dne 30. 11. 2020 se vrací většina žáků do školy a bude probíhat prezenční výuka. Školní družina bude pouze pro žáky 1. až 4. ročníků do 16:30. Ranní družina bude mimo provoz. Celý 1. stupeň a 9. ročník bude mít prezenční výuku. Ostatní třídy 2. stupně budou rotovat po jednotlivých týdnech. Třída, která nebude ve škole, bude mít konkrétní týden distanční výuku.

V týdnu 30. 11. – 4. 12. nastoupí do školy 6.B, 6.C, 7.A, 7.C

V týdnu 7. 12. – 11. 12. nastoupí do školy 6.A, 7.B, 8.A, 8.B

O dalších podrobnostech budete informováni prostřednictvím třídních učitelů, zástupců ředitele a vedoucí školní družiny.

S přáním pěkného dne,

Jakub Cimala

Informace ke stravování

Výdej stravy pro žáky (6 tř. - 8. tř.)    distanční výuka
a/   13:00 - 13:30 hod.
b/   14:00
       zadní vchod kuchyně - zelená vrata

Orletová M., vedoucí kuchyně

ZRUŠENÍ VOLNÝCH DNŮ 21. a 22. 12. 2020

Ruším volné dny 21. a 22. prosince. V uvedené dny bude výuka, školní družina a provoz školní jídelny probíhat v režimu stanoveném ministerstvem zdravotnictví nebo ministerstvem školství.

Jakub Cimala,

Upozornění

30. listopad 2020 je poslední den, kdy můžete podat přihlášky na střední školy s talentovou zkouškou.

V případě potřeby kontaktujte Mgr. Alenu Heřmánkovou.

Informace ke stravování

Vážení rodiče, žáci,

Od měsíce 12/2020 vaří školní kuchyně dva chody a bude automaticky v každém měsíci objednán chod č. 1 (podmínkou je dostatečný kredit na účtu strávníka). Další změny (nepřítomnost, změna chodu…) si provádí sám strávník.

Orletová M., vedoucí kuchyně

Provoz školní družiny od 18. 11.

Ranní ŠD  6,55 - 7,45 hod. (příchod do ranní družiny je do 7,30 hod.)

Odpolední ŠD 11,40 - 17,00 hod.

Kroužky školní družiny jsou do odvolání zrušeny.

Volby do školské rady

V pondělí 9. 11. 2020 proběhly volby do školské rady.
Za zákonné zástupce byli při distančním hlasování zvoleni MUDr. Grycová a Mgr. Tesař, za pedagogické pracovníky Mgr. Šmarda a Ing. et. Mgr. Všetička.
Vážení rodiče,
ve středu 18. listopadu nastoupí žáci 1. a 2. ročníků do školy. Školní družina bude plně fungovat. Platí povinné nošení roušek ve třídách i společných prostorách.
Školní jídelna bude v provozu pro ty, co budou chodit do školy, ostatní si mohou oběd vyzvednout do jídlonosičů.
O dalších podrobnostech Vás budeme informovat v následujících dnech.
S úctou a přáním pěkného dne,
Jakub Cimala

LITERÁRNĚ - VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Naše škola je v tomto školním roce zapojena do projektů: