UZAVŘENÍ ŠKOLY A KANCELÁŘE

Až do odvolání je škola pro veřejnost uzavřená, včetně kanceláře školy. Ve věcech učiva kontaktujte jednotlivé pedagogy prostřednictvím elektronické žákovské knížky. Ošetřovné si rodiče mohou vyřizovat elektronicky, kontakt  skola@zshudcova.cz .
Telefonicky se obracejte na kancelář školy, více na https://www.zshudcova.cz/kontakty/
S pozdravem,
Jakub Cimala

UZAVŘENÍ VENKOVNÍHO SPORTOVIŠTĚ

Až do odvolání je také pro veřejnost uzavřeno venkovní sportoviště v areálu školy.
Děkuji za pochopení.
Jakub Cimala,

OŠETŘOVNÉ - AKTUÁLNÍ INFORMACE

Ministerstvo práce a sociálních věcí na svých webových stránkách uveřejnilo následující sdělení:

Rodiče nemusejí pro potvrzení do školy, škola jim může elektronicky poslat vyplněný formulář, který jim poslouží jako omluvenka z práce. Pro výplatu dávky si pak rodič formulář vytiskne, dovyplní všechny potřebné údaje, podepíše a předá zaměstnavateli.

Pro vyřízení ošetřovného se obracejte na skola@zshudcova.cz .

PRONÁJMY A KROUŽKY

Po dobu uzavření školy a opatření vlády nebudou v prostorách školy probíhat žádné pronájmy!

UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY od středy 11.3.

Vážení rodiče,
podle nařízení Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 dle zákona č. 258/2000 Sb se od středy 11. 3. 2020 zakazuje přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních dle zákona č. 561/2004 Sb. (školský zákon). Opatření se vztahuje na všechny osoby organizující vzdělávání dle výše uvedených zákonů. Vážení rodiče a veřejnost,
s ohledem na současný stav jsou až do odvolání zrušeny i všechny školní akce. Obědy jsou žákům automaticky odhlášeny na neurčito. O změnách a realizaci možných akcí Vás budeme informovat s ohledem na aktuální situaci.
Průběžně Vás budeme informovat o dalších podrobnostech.
Děkuji za pochopení.
S úctou,
Jakub Cimala

ŠKOLNÍ REKLAMNÍ VAKY

Vážení rodiče,

žákovský parlament pro vás připravil školní reklamní vaky, které nesou nejen logo naší školy, ale současně mají vyjadřovat podporu medlánecké škole.

Vaky budou v barevném provedení : červená, modrá, černá. Předpokládaná cena: 70,-Kč.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 15.3.2020 U SVÝCH TŘÍDNÍCH UČITELEK. DĚKUJEME ZA ZÁJEM.

Změna v provozním řádu školní jídelny

Věnujte prosím pozornost změně v provozním řádu školní jídelny, která platí od dubna 2020. Více zde.

Naše škola je v tomto školním roce zapojena do projektu: